Przedszkole nr 364 Pod Tęczą
w Warszawie

Jadłospis

 

  ŚNIADANIE I i II  OBIAD PODWIECZOREK
14 październik 2019
poniedziałek  Pieczywo żytnie z masłem, mleko, wędlina podsuszana, jajko, ogórek, pomidor, śliwka, herbatka rumiankowa Zupa z czerwonej soczewicy, pierożki leniwe z masełkiem, surówka z marchwi i jabłka, kompot śliwkowy  Bułka orkiszowa z żółtym serem, ogórek kiszony, sok jabłkowy z wodą 
alergeny  1, 3, 7 1, 3, 7, 9 1,  7
15 październik 2019
wtorek Pieczywo pszenno-żytnie z masłem, kasza manna na mleku, żółty ser, szynka drobiowa, rzodkiewka, ogórek, arbuz, mięta z cytryną Zupa krem z dyni z grzankami, kotlet mielony, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej z pomidorem i oliwą, kompot wieloowocowy  Sałatka owocowa z jogurtem naturalnym i prażonymi płatkami migdałowymi, wafle ryżowe naturalne
alergeny  1, 3, 7 1, 3, 7, 9 7
16 październik 2019
środa Pieczywo żytnie z masłem, płatki owsiane na mleku, szynka , jajko, pomidor, sałata, jabłko, herbatka z szałwii  Kartoflanka, pierś kurczaka w sosie curry, brązowy ryż,  sałata lodowa z papryką i oliwą, kompot truskawkowy  Makaron z polewą jogurtowo-owocową 
alergeny  1, 3, 7 1, 7, 9 1, 7
17 październik 2019
czwartek Pieczywo żytnie z masłem, płatki ryżowe na mleku,  żółty ser, szynka, pomidor, rzodkiewka, arbuz, herbatka z cytryną  Barszcz czerwony z ziemniakami, bitki wieprzowe w sosie cebulowym, kasza kuskus, ogórek kiszony, kompot wieloowocowy  Bułeczka maślana, mleko
alergeny  1, 3, 7 1, 7, 9 1, 3, 7
18 październik 2019
piątek Bułeczka żytnia z masłem, kasza jaglana na mleku z płatkami migdałowymi, schab pieczony, jajko, szczypiorek,  ogórek, gruszka, mięta z cytryną  Zupa pomidorowa z ryżem,  paluszki rybne, ziemniaki z koperkiem, surówka z kiszonej kapusty, kompot truskawkowy  Shake jogurtowo-owocowy, podpłomyki bez cukru 
alergeny  1, 3, 7  1, 3, 4, 7, 9 1, 7

 

 

ŚNIADANIE I II

OBIAD

PODWIECZOREK

7 październik 2019

Poniedziałek

Pieczywo żytnie z masłem, mleko, szynka, biały ser, ogórek, pomidor, śliwki, mięta z cytryną

Bulion z piersi kurczaka z ziemniakami, naleśniki z musem jabłkowym i polewą z jogurtu naturalnego z wanilią, herbatka rumiankowa

Bagietka zapiekana z szynką i żółtym serem, ogórek kiszony, czerwona papryka, sok jabłkowy z wodą

Alergeny

1, 7

1, 3, 7, 9

1, 7

8 październik 2019

Wtorek

Bułeczka orkiszowa z masłem, płatki owsiane na mleku, jajko, szynka drobiowa, pomidor, kalarepka, arbuz, herbatka z szałwii

Zupa kalafiorowa z ziemniakami, makaron spaghetti z sosem bolognese, mizeria z jogurtem greckim, kompot wieloowocowy

Kasza manna na gęsto z musem malinowo bananowym

Alergeny

1, 3, 7

1, 7, 9

1, 7

9 październik 2019

Środa

Pieczywo pszenno-żytnie z masłem, kasza jaglana na mleku z płatkami migdałowym, jajko, twarożek z białego sera z rzodkiewką, papryka, gruszka, herbatka rumiankowa

Zupa z zielonej fasolki, zapiekanka z ryżu z warzywami i udźcem z indyka, sałata z rzodkiewką i jogurtem greckim, kompot truskawkowy

Bułeczka owsiana z masłem i nutellą (duszone śliwki z naturalnym kakao), mleko

Alergeny

1, 3, 7

1, 7, 9

1, 7

10 październik 2019

Czwartek

Pieczywo żytnie z masłem, płatki ryżowe na mleku, schab pieczony, jajko, ogórek, cykoria, banan, mięta z cytryną

Rosół z kluskami, farsz mięsny z sosem chrzanowym, ziemniaki z koperkiem, marchewka z groszkiem, kompot wieloowocowy

Racuchy z jabłkiem, lemoniada 

Alergeny

1, 3, 7

1, 7, 9

1, 3, 7

11 październik 2019

Piątek

Bułeczka żytnia z masłem, kasza manna na mleku, szynka, biały ser, pomidor, ogórek, jabłko, mięta z cytryną

Zarzutka z ziemniakami, kotlety rybne, pieczone ziemniaki, sałatka z buraczków z kalarepką, kompot truskawkowy

Chałka z masłem, kakao

Alergeny

1, 7

1, 3, 4, 7, 9

1, 7

 

Alergeny (podane w jadłospisie liczby oznaczają wymienione niżej alergeny): SUBSTANCJE LUB PRODUKTY POWODUJĄCE ALERGIE LUB REAKCJE NIETOLERANCJI (wg załącznika II do ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) NR 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r.)

1. Zboża zawierające gluten

2. Skorupiaki i produkty pochodne

3. Jaja i produkty pochodne

4. Ryby i produkty pochodne

5. Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne

6. Soja i produkty pochodne

7. Mleko i produkty pochodne

8. Orzechy

9. Seler i produkty pochodne

10. Gorczyca i produkty pochodne

11. Nasiona sezamu i produkty pochodne

12. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/litr w przeliczeniu na całkowitą zawartość SO2 dla produktów w postaci gotowej bezpośrednio do spożycia lub w postaci przygotowanej do spożycia zgodnie z instrukcjami wytwórców

13. Łubin i produkty pochodne

14. Mięczaki i produkty pochodne

GRAMATURY POSIŁKÓW

Śniadanie I i II

 

Obiad

 

Podwieczorek

 

Pieczywo

35g

Zupa

250 ml

Pieczywo

25g

masło

5g

gulasz (z sosem)

100- 120 g

wędlina

20g

wędlina

15-20 g

Kotlet z piersi indyka

65 g

ser żółty

15g

ser żółty

15-20g

udko kurczaka

80-90g

warzywa surowe

20g

warzywa (pomidor, ogórek,)

20g

pulpet

60g

pasty warzywne (z fasoli, ciecierzycy)

  

sałata

4g

ziemniak

150g

shake jogurtowy

150ml

rzodkiewka/kalarepka

4g

ryż

80-100g

sałatka owocowa

130-150g

Mleko/kakao

200 ml

kasza (jęczmienna, gryczana , kuskus)

80-100g

warzywa surowe

20g

Zupa mleczna

200 ml

makaron

80-100g

racuchy/placki z dynią

90-100 g

Owoce

80-100 g

surówka

100g

ryż z jabłkiem

 

 

 

warzywa gotowane (marchew, buraki, kalafior, brokuły, fasolka szparagowa)

70g

ciasto kruche (wyrób własny)

150g

 

 

mizeria

120g

makaron z polewą jogurtową

150g

 

 

ogórek kiszony

 

wafle ryżowe

10g

Herbatka owocowa/mięta

150 ml

kompot owocowy

200 ml

sok (jabłkowy, pomarańczowy)

150-200 ml