Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Nasze priorytety

Przedszkole nr 364 "Pod Tęczą" znajduje się w najpiękniejszej części Warszawy, w bliskim sąsiedztwie Wisły, niedaleko Lasu Bielańskiego.
Od początku funkcjonowania placówki panował w niej klimat rodzinny, zapewniający atmosferę bezpieczeństwa i ciepła. Placówka ma ogród z elementami naturalnego placu zabaw.Przedszkole "Pod Tęczą" posiada ciekawą i bardzo różnorodną ofertę edukacyjną. Tworzy środowisko wychowawcze, w którym dzieci kształtują swoją inteligencję emocjonalną i wrażliwość społeczną oraz empatię. W przedszkolu realizowane są programy autorskie, projekty edukacyjne, działania ekologiczne, charytatywne.
Współpracujemy z różnymi instytucjami środowiska lokalnego, stołecznego, organizacjami pozarządowymi, ambasadami i placówkami oświatowymi z zagranicy.
Od najmłodszej grupy realizujemy program wychowawczy "Razem", który uczy dzieci współpracy ,w myśl zasady "razem można więcej" oraz rozwija ich umiejętności społeczne, niezbędne w poprawnych relacjach z rówieśnikami. W 2019r., wzorem lat ubiegłych, będziemy wzmacniać w dzieciach poczucie tożsamości warszawskiej, biorąc udział w różnych wydarzeniach kulturalnych
i zwiedzając interesujące miejsca w naszym mieście. Natomiast poprzez działalność charytatywną będziemy uczyć dzieci współpracy i współdziałania.
A już od wiosny  przedszkolaki będą w naszym  ogrodzie: siać i sadzić, eksperymentować, grzebać w ziemi, podpatrywać zwierzątka i gotować zupę z błota.
Nasze przedszkolaki rozpoczną naukę gry na flażoletach(tzw. flet polski),co dodatkowo będzie rozwijać ich pamięć, wrażliwość i abstrakcyjne myślenie.
Tak jak dotychczas będziemy realizować program "Rożni, ale równi razem". Wprowadzimy dzieci w edukację międzykulturową i nauczymy tolerancji dla osób innej narodowości, o innym kolorze skóry, szacunku dla kultury, religii, a przede wszystkim dla osób niepełnosprawnych i starszych.